čtvrtek 1. června 2017

Dětské radosti


1. června je nějak vždy pěkně. Asi se počasí snaží, aby všechny děti na světě byli šťastné. To naše si tenhle den chtělo užít, tak nějak víc než jiné dny a proto se rozhodl vstát v 5 hodin ráno. 
Včera jsme byli na představení dětské skupiny Čiperkové (kdo nezná odkaz na youtube ) Na fotkách je vidět, jak moc zažrán byl ;-) Bylo to volně přístupné představení v rámci akce pořádané OC Černý most - Dětské středy. Ve zkratce každou středu jsou pořádané různé představení a dílničky pro děti. Moc milá akce. 


Po Čipercích jsme se ještě byli podívat v knihkupectví, abych vybrala nějaký ten dárek ke dni dětí. Dlouho jsem přemýšlela, protože tolik krásných knížek je teď dostupných.. závidím dnešním dětem. Nakonec jsem vybrala knížku od nakladatelství Albatros - Auta a náklaďáky - je to knížka s otevíracími okénky. A co si budeme povídat. Zaujme i dospělé čtenáře, nejenom děti. Nakonec mi výběr pochválil i manžel, který není moc nadšencem knih, ale tahle zaujala. 

2 komentáře:

  1. Znám tuhle knížku, máme doma zvířátkovou. Partner furt provokuje že dceři právě koupí tuhle s autíčkama, jsou opravdu skvěle zpracované. :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Už se těším až i já budu tomu našemu kulihráškovy vybírat knížky .

    V naší giveaway teď můžeš vyhrát elektrický gril SOUTĚŽ

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš vzkaz. Romikka